Про компанію

Шановні партнери!

Компанія «ТД «ГРІНПОІНТ» - провідний оператор і виробник на ринку інгредієнтів для м'ясопереробних підприємств України. Виробництво засноване в 2009 р. В асортименті нашої продукції:

функціональні, комплексні суміші, ароматизатори для всіх видів м'ясопродуктів (ТМ «Грінстаб», Україна (власне виробництво));
барвники (ТМ «Біолайн», Росія)
ферментований рис;
яловичий білок.

Нашими клієнтами є більше сотні виробників м'ясної продукції України. Серед них такі лідери м'ясного ринку як:

Глобинський МК, Дергачівський МК, Зоря Дніпропетровська, Інко-Фуд Бердичів, Каховські ковбаси, Ковинько-Ковбаси, М'ясо Буковини, Новожановский МК, ПКіК, Роганський МК, група компаній Салтівський МК (Бердянський МК, Богодухівський МК, Салтівський МК), Світ м'яса, Сегрос, Солоніцевський МК, Український МК, Фаворит плюс, Чугуївський МК, Ювілейний та багато інших.

Компанія «ТД «ГРІНПОІНТ» успішно експортує продукцію власного виробництва в країни СНД, Євросоюз, Південно-Східну Азію, близьке і далеке зарубіжжя (Росії, Білорусії, Казахстану, Вірменії, Грузії, Молдови, Румунії, Південної Кореї).

Місія компанії - забезпечити м'ясопереробну промисловість України, країн СНД, ближнього і далекого зарубіжжя високоякісними технологіями та інгредієнтами.

Цілі компанії «ТД «ГРІНПОІНТ»:

надання технологічної підтримки партнерам, спрямованої на розширення асортименту та поліпшення якості готової продукції;
просування на міжнародному м'ясному ринку широкого асортименту інгредієнтів власного виробництва за конкурентною ціною.

Політика компанії заснована на кількох фундаментальних принципах:

  • створення ексклюзивних сумішей для м'ясопереробки
  • високоякісні продукти, які відповідають міжнародним стандартам
  • конкурентні ціни
  • своєчасні поставки продукції
  • комплексне обслуговування і технологічна підтримка клієнтів, індивідуальний підхід.

У компанії працює колектив висококваліфікованих технологів-практиків, на основі досліджень яких розробляються рецептури і нові продукти з урахуванням передових технологій і методів для м'ясопереробної промисловості. Технологи здійснюють консультації щодо застосування харчових інгредієнтів, які допомагають досягти високої якості кінцевого продукту на конкретному підприємстві. Крім того, інноваційний відділ компанії в унікальній сучасній лабораторії розробляє ексклюзивні продукти для кожного підприємства.

Важливо!

Дотримуючись міжнародних стандартів у сфері безпеки харчових продуктів, в компанії впроваджена система управління безпекою та якістю харчових продуктів, яка базується на принципах НАССР, ДСТУ, ISO 22000: 2007, Халяль.

Доставка в регіони України здійснюється будь-яким зручним перевізником («Нова пошта», «Делівері», «Автолюкс», «Нічний експрес» та ін.).

Юридично форма співпраці закріплюється договорами поставки.