ВАКАНСІЇ

Молода компанія, що динамічно розвивається.  ВП "ГРІНПОІНТ" - це виробнича торгово-оптова компанія (Печерський р-н, вул. Тверська),  провідний виробник інгредієнтів для харчової промисловості на ринку України. У зв'язку з реструктуризацією та активним розширенням бізнесу оголошує конкурс на вакансію: МЕНЕДЖЕР-ТЕХНОЛОГ М'ЯСНОГО НАПРЯМКУ.
Функціональні обов'язки: продаж інгредієнтів для виробництва м'ясопродуктів, відпрацювання зразків продукції компанії на м'ясопереробних підприємствах України, технологічна підтримка контрагентів компанії, пошук нових клієнтів.
Вимоги: вища профільна освіта, хороші комунікативні дані, успішний досвід роботи на м'ясопереробному підприємстві або з продажу інгредієнтів для виробництва м'ясопродуктів, готовність до відряджень.
Компенсаційний пакет: ставка - гідна (обмовляється на співбесіді) +% від продажів, оплачувана відпустка (24 дні), лікарняні, офіційне працевлаштування. Реальна можливість професійного і кар'єрного зростання.
Ваші резюме надсилайте на E-Mail: sales@grinpoint.com.ua обов'язково із зазначенням вакансії.Молода компанія, що динамічно розвивається.  ВП "ГРІНПОІНТ" - це виробнича торгово-оптова компанія (Печерський р-н, вул. Тверська),  провідний виробник інгредієнтів для харчової промисловості на ринку України. У зв'язку з реструктуризацією та активним розширенням бізнесу оголошує конкурс на вакансію: МЕНЕДЖЕР-ТЕХНОЛОГ М'ЯСНОГО НАПРЯМКУ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ.
Функціональні обов'язки: продаж інгредієнтів для виробництва м'ясопродуктів, відпрацювання зразків продукції компанії на м'ясопереробних підприємствах західної України, технологічна підтримка контрагентів компанії, пошук нових клієнтів.
Вимоги: вища профільна освіта, хороші комунікативні дані, успішний досвід роботи на м'ясопереробному підприємстві або з продажу інгредієнтів для виробництва м'ясопродуктів, готовність до відряджень, місце проживання - Львівська, Івано-Франківська, Волинська, Тернопільська або Рівненська області.
Компенсаційний пакет: ставка - гідна (обмовляється на співбесіді) +% від продажів, оплачувана відпустка (24 дні), лікарняні, офіційне працевлаштування. Реальна можливість професійного і кар'єрного зростання.
Ваші резюме надсилайте на E-Mail: sales@grinpoint.com.ua обов'язково із зазначенням вакансії.Молода, що динамічно розвивається виробнича торгово-оптова компанія ВП "ГРІНПОІНТ" (Печерський р-н, вул. Тверська) - провідний виробник на ринку інгредієнтів для харчової промисловості України - в зв'язку з реструктуризацією та активним розширенням бізнесу оголошує конкурс на вакансію: МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖІВ.
Функціональні обов'язки: продаж продукції компанії, активний пошук потенційних клієнтів, укладання договорів, супровід замовлення.
Вимоги: вища освіта, хороші комунікативні дані, успішний досвід прямих продажів, знання ринку м'ясопереробної промисловості України, власний автомобіль (бажано).
Компенсаційний пакет: ставка - гідна (обмовляється на співбесіді) +%, оплачувана відпустка (24 дні), лікарняні, офіційне працевлаштування, компенсація використання особистого автомобіля. Реальна можливість професійного і кар'єрного зростання.
Ваші резюме надсилайте на E-Mail: sales@grinpoint.com.ua обов'язково із зазначенням вакансії.